Siyaset 23.02.2021 06:01:00 0

TUNÇ’TAN VALİ GÜNER’E ZİYARET

BARTIN’DAKİ YATIRIMLAR DEĞERLENDİRİLDİ

TUNÇ’TAN VALİ GÜNER’E ZİYARET

BARTIN’DAKİ YATIRIMLAR DEĞERLENDİRİLDİ

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartın Valisi Sinan Güner’i ziyaret ederek, bir süre görüştüler.

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, sosyal paylaşım sayfalarından yaptığı açıklamada, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartın Valisi Sinan Güner’i ziyaret ederek Bartın’da gerçekleştirilmekte olan yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti. 

Bartın Valiliği sosyal paylaşım sitesinden yapılan açıklamada da; Vali Sinan Güner’in TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, Ak Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile makamında bir araya geldiği belirtilerek, “İlimizin güncel sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunulan görüşmede Vali Güner, gerçekleştirilen nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Milletvekili Av. Yılmaz Tunç ve beraberindekilere teşekkür etti.” Denildi.