GÜNDEM 30.09.2021 23:26:00 0

Servis araçları kahvaltı programında bir araya geldi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Umum Servis Araçları Derneği yönetimi ve üyeleri düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Umum Servis Araçları Derneği yönetimi ve üyeleri düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi. 

Ereğli’de faaliyet gösteren Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, yönetim kurulu üyeleri ve üyeleri ile birlikte Kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltı programına Ereğli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanı Mehmet Azman ve yönetimi ile Ereğli Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay’da katıldı. 

Kahvaltı programı ile ilgili olarak açıklamada bulunan Ereğli Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan “ Umum Servis Araçları Derneği ve üyeleri ile kahvaltı programında bir raya geldik. Bugün üyelerimiz ile birlikte sorunlarımızı masaya yatırarak çözümü noktasında görüş alış verişinde bulunduk. Bilindiği üzere PANDEMİ nedeniyle 2 senedir okulların kapalı olması sebebiyle servis araçları olarak çalışamıyorduk. Yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte servis araçlarımızı okullarımıza çocuklarımızı götürüp getirecek şekilde hazır hale getirdik. Araçlarımızı her servis öncesinde dezenfektesini yaparak öğrencilerimizi taşıyoruz. Karantinaya alınan öğrencilerimizden de servis ücretinin yarı ödemesini alıyoruz. Bizler her zaman dediğimiz gibi velilerimizin çocukları bizimde çocuklarımızdır. İnşallah en kısa zamanda PANDEMİ’nin bitmesi dileklerimle. Kahvaltı programımıza katılan üyelerimize yönetim kurulumuza Ereğli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanı Mehmet Azman’a ve yönetimi ile Ereğli Taksiciler Derneği Başkanı Yücel Oktay’a da teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.