GÜNDEM 24.09.2022 00:06:00 0

Kışla Sanayi sitesi esnafından Keleş ve ekibine tam destek

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve ekibi Kışla Sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Kışla Sanayi sitesi esnafından Keleş ve ekibine tam destek
Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve ekibi Kışla Sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Kışla Sanayi Sitesi esnafı Başkan Keleş ve ekibini sıcak bir şekilde karşılayarak “Biz kavga istemiyoruz. Bizim tek kavgamız ekmek kavgamız olur. Bugüne kadarda ne zaman sizden bir talepte bulsak yerine getirdiniz. Sizinle devam etmek istiyoruz” mesajını verdi.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve yeni dönemde birlikte görev yapacağı ekip arkadaşları ile birlikte bugün Kışla Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Başkan Keleş ve ekibi kendileri sohbet edip ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu. Başkan Keleş ve ekibini sıcak bir karşılama yapan Kışla Sanayi Sitesi esnafları “Biz kavga istemiyoruz. Bizim tek kavgamız ekmek kavgamız olur. Bugüne kadarda ne zaman sizden bir talepte bulsak yerine getirdiniz. Özellikle pandemi döneminde Türkiye’nin her yerinde sanayi esnafı çalışamazken sizin gayretiniz ve çabalarınız ile biz dükkanlarımızı açıp, çalıştık ve evimize ekmek götürdük. Biz sizlerden memnunuz. Dürüstlüğünüzü, bizler için gösterdiğiniz çabaları biliyoruz. Kdz. Ereğli için daha iyisini yapacağınıza inanıyorum. Biz sizlerden memnunuz. Yeni ekibinizi de gördük ve çok mutlu olduk. Sizinle devam etmek istiyoruz” mesajını verdi.
Gördüğü ilgi ve destek ile Kışla Sanayi Sitesi’nde moral depolayan Başkan Keleş tüm sanayi sitesi esnafına teşekkür etti. Başkan Keleş konuşmasında “Yaklaşık 4,5 yıl önce Kdz. Ereğli TSO’da göreve geldik. Bu süreç içerisinde kapımız herkese açık oldu. Özellikle pandemi sürecinde odamıza yüzlerce talep geldi. Hemen hemen her sektörden üyemiz bizden taleplerde bulundu. Biz bu noktada köprü olduk ve devletimizin ilgili makamları ile hep çözüm ürettik. Maske ve dezenfektanın neredeyse bulunamadığı dönemde biz tüm üyelerimize biz bunları temin ettik ve dağıttık. Dolayısıyla biz her zaman sektör ayırmaksızın herkesin yanında olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Bugün burada esnaflarımız bizi gördüğünde sıcak bir şekilde karşıladı. Memnuniyetlerini ve desteklerini ifade ettiler. Ben ve ekip arkadaşlarım Kışla Sanayi Sitesi’nde gördüğümüz ilgi ve destek karşısında çok mutlu olduk ve moral bulduk. İnşallah yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle Kdz. Ereğli ekonomisini daha da büyütüp üyelerimizin kazançlarını artırmak için çalışacağız. Ben tüm ekip arkadaşlarım adına tüm Kışla Sanayi Sitesi esnaflarına çok teşekkür ediyorum. Hepsine hayırlı işler diliyorum” dedi.