Spor 28.09.2022 13:31:00 0
,

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL AKSU, DEVREK BELEDİYESPOR MAÇI ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

GÜÇLÜ BİR OYUNLA VE İYİ BİR SONUÇLA GALİBİYET İLE AYRILMAK İSTİYORUZ.

KDZ.EREĞLİ BELEDİYESPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL AKSU, DEVREK BELEDİYESPOR MAÇI ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

GÜÇLÜ BİR OYUNLA VE İYİ BİR SONUÇLA GALİBİYET İLE AYRILMAK İSTİYORUZ.

TEKNİK DİREKTÖR AKSU; EREĞLİ HALKINI MAÇA DAVET EDİYORUZ.

TFF Bölgesel Amatör Lig'in (BAL) 1. Haftasında kendi evinde Devrek Belediyespor’u ağırlayacak Kdz.Ereğli Belediyespor'da Teknik Direktör İsmail Aksu karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu. Aksu, "Başarı için yoğun çalışıyoruz. Güçlü bir oyunla ve iyi bir sonuçla kendi evimizden galibiyet ile ayrılmak istiyoruz. Tek temennimiz bu. O yüzden bütün Ereğli halkını maça bekliyoruz. Onları yanımızda görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

TEKNİK DİREKTÖR AKSU; İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİK

TFF Bölgesel Amatör Lig’in 1. Haftası heyecan dolu bir karşılaşmaya sahne alıyor. Kdz.Ereğli Belediyespor Beyçayırı'nda Devrek Belediyespor'u konuk ediyor. Karşılaşma öncesi Kdz.Ereğli Belediyespor Teknik Direktörü İsmail Aksu yaptığı açıklamada, " İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi bir kamp dönemi geçirdik. Bunların sonunda da 6 tane hazırlık maçı yaptık. Bu maçlarda oyun sistemi üzerinde çok fazla durduk. Ve gerçekten oyuncularım elinden gelenin en iyisini yaptılar ve o sisteme adapte olmak için çok çaba sarf ettiler. O yüzden de onlara çok teşekkür ediyorum. Bu hafta sonu içinde gayet iyi durumdayız. Hazır durumdayız. Çalışmalarımız sürüyor. " dedi.

TEKNİK DİREKTÖR AKSU; GÜÇLÜ TARAFTARIMIZIN ÖNÜNDE OYNAYACAĞIMIZ İÇİN ŞANSLI HİSSEDİYORUZ.

Kdz.Ereğli Belediyespor Teknik Direktörü İsmail Aksu; “Burada Pazar günü önemli bir maça çıkacağız. Saygı duyduğumuz ve burada gelip en iyi mücadeleyi vereceklerini düşündüğümüz içinde bir o kadar da ciddi hazırlanıyoruz maça. Sonuçta bunlar, önemli rekabetler. Bu rekabetin içerisinde de her iki takımda var olmak istiyor. Tabi biz kendi evimizde oynadığımız için, güçlü taraftarımızın önünde oynayacağımız içinde kendimizi şanslı hissediyoruz. O manada da oyuncularım da çok heyecanlı. Burada çıkıp kendi taraftarın önünde top oynamayı, müsabaka yapmayı, onlarda çok arzuluyorlar. Ve inşallah da en iyi bir sonuçla, güçlü bir oyunla ve iyi bir sonuçla buradan galibiyet ile ayrılmak istiyoruz. Tek temennimiz bu. O yüzden bütün Ereğli halkını maça bekliyoruz. Onları yanımızda görmek istiyoruz. Bugüne kadar takımlarının yanında oldular. Bundan sonra da burada bizimle birlikte, bir bütün olup maçlarda bizlere destek vermelerini istiyoruz. Takım olarak, Ereğli halkını maça davet ediyoruz.“dedi.