GÜNDEM 9.06.2021 01:30:00 0

Kdz. Ereğli Belediyespor, Basketbol Yaz Spor Okullarımız Açılıyor

Haziran ayı üçüncü haftasında başlayacak Basketbol Okullarımız için kayıtlar devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediyespor, Basketbol Yaz Spor Okullarımız Açılıyor

Haziran ayı üçüncü haftasında başlayacak Basketbol Okullarımız için kayıtlar devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, kız – erkek olmak üzere basketbol yaz spor okullarını  Haziran ayı üçüncü haftasında başlatıyor. Basketbol Yaz spor okulları için kayıtlar devam ediyor. Pandemi nedeni ile titizlikle hazırlanan hijyen kuralları çerçevesinde sınırlı kontenjan sayısı baz alınarak yaş grupları oluşturulacak. Hafta içi Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün yapılacak basketbol yaz kurslarına ait tarih aralıklarımız;

1.Dönem 21 Haziran – 16 Temmuz

2.Dönem 26 Temmuz – 20 Ağustos

olmak üzere 2 dönem halinde yapılacaktır. Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, Yaz Spor Okullarımız da branşlarında deneyimli ve kariyerli eğitmenlerimiz ile gelecekte yıldız olmak ve Pandemi stresini üzerinden atmak isteyen tüm kursiyerlerimizin, kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmalarını ve sizleri basketbol ailemizin bir parçası olmak için bekliyoruz. 

BASKETBOL

Kırmacı- Kemer Gençlik Merkezi’nde çalışmalarını sürdürecek olan basketbol yaz spor okullarına kayıtlar devam ederken kız - erkek basketbol yaz okuluna 2005-2014 doğumlu, kız- erkek öğrenciler katılabilecektir.Yaz basketbol okulu kurslarına katılım gösteren kursiyerlerimize, kış okulu kayıtlarımız da öncelik verilecektir.

Basketbol Yaz spor okullarına katılmak isteyenler;

0 536 388 67 67 – 0505 694 08 18 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.