Asayiş 25.08.2021 13:50:00 0

Ekmek teknesini devirdi.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde simit sattığı motosikleti ile organize sanayi bölgesine simit götüren Haydar K. Direksiyon hakimiyetini kaybettiği motosikleti devirdi.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde simit sattığı motosikleti ile organize sanayi bölgesine simit götüren Haydar K. Direksiyon hakimiyetini kaybettiği motosikleti devirdi. Kazada yaralanan sürücü devlet hastanesine kaldırıldı. 


Kaza 01.30 sularında Organize Sanayi Bölgesinde meydana geldi. İddiaya göre Haydar K. sanayi bölgesinde ki fabrikalara yeni aldığı 67 ACD 565 plakalı motosikletinin Direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devirdi. Kazada ayak bileğinden yaralanan ve kanaması olan Haydar K. Nin yardımına koşan güvenlik görevlisi sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya yaptıkları ilk müdahalenin ardından devlet hastanesine kaldırdı. Sürücü Haydar K. Nin motosikleti kullanırken uyuya kaldığı ve kaldırıma çarparak motoru devirdiği öğrenildi. Haydar K. Nin acil serviste tedavi altına alındığı ve kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.