GÜNDEM 2.12.2021 16:45:00 0

Dünya İkincisi Öğrencimizden Rektörümüze Ziyaret

Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Dünya İkinciliğini elde eden üniversitemiz Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi İsmail Hacı Bekar 02 Aralık 2021 tarihinde

Dünya İkincisi Öğrencimizden Rektörümüze Ziyaret
Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Dünya İkinciliğini elde eden üniversitemiz Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisi İsmail Hacı Bekar 02 Aralık 2021 tarihinde Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’yı makamında ziyaret etti.
Dünya ikinciliği başarısının sevincini Rektörümüzle paylaşan öğrencimiz, elde ettiği başarıyı ülkemize ve üniversitemize yaşatmanın memnuniyetini dile getirdi. Öğrencilerin ulusal ve uluslararası başarıları ile gurur duyduğunu dile getiren Rektörümüz; üniversite olarak öğrencilerimizi her alanda desteklemeye devam edeceklerinin altını çizdi; öğrencimizi ve başarıda emeği bulananları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. 
Ziyaret, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın İsmail Hacı Bekar’a teşekkür belgesini vermesi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.