Siyaset 13.08.2022 15:44:00 0

BOZKURT: “MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN KOŞTURUYORUZ”

BOZKURT: “MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN KOŞTURUYORUZ”

BOZKURT: “MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN KOŞTURUYORUZ”
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Bozkurt mesajında; “14 Ağustos 2001 tarihinde çıktığımız bu kutlu yolculukta, hayata geçirdiğimiz sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.
AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt; 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türkiye’de bir dönüm noktası olduğunu söyledi.
AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte Türkiye’de siyaset ve demokrasinin yeniden şekillendiğini ifade eden Bozkurt; “Bu kutlu, zorlu yürüyüşte iç ve dış odakların saldırılarına karşı yeniden diriliş ruhuyla güçlenen ak davamız; halkımızın güçlü desteği ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın cesur adımları ile hepsinin üstesinden gelmiştir” dedi.
Bozkurt, mesajında şunları kaydetti:
“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ağustos 2001 tarihinde başlattığı siyasi mücadelede 21 yılı geride bıraktık. Partimiz, halkımızdan aldığı yetki ve hayır dualarıyla, ülkemize büyük hizmetler kazandırmanın bahtiyarlığını yaşıyor. AK Parti, milletten aldığı güçle Türkiye'nin çağ atlamasına ve dünya ülkelerine örnek olacak yeniliklere imza atmıştır. Hayata geçirdiği benzersiz yatırımlarla hizmet destanları yazmayı başarmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden, ‘aşk ile çalışan yorulmaz’ inancıyla aziz milletimize hizmet için koşturuyoruz. Milletimizle birlikte ‘büyük ve güçlü Türkiye’ şiarıyla yürümeye devam edeceğiz.
21 yıl önce çıkılan bu kutlu yolculukta ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine aynı inanç ve kararlılıkla taşıyan Sayın Cumhurbaşkanımız ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına şükranlarımı sunuyorum. 
Bu duygu ve düşüncelerle; partimize, davamıza emek veren, vermiş olan herkesin emekleri ve fedakârlıkları önünde saygıyla eğiliyorum. Ebediyete irtihal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Kapımız, ülkesini ve bayrağını seven, millete hizmeti kutsal sayan herkese açıktır.  Partimizin 21. kuruluş yıl dönümünün ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden diliyorum.”