YAŞAM 3.02.2021 22:09:00 0

Başkan Demirtaş Cuma günü hizmete açılıyor

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesinde yapılan, Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Cuma günü halkın hizmetine açılıyor.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesinde yapılan, Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Cuma günü halkın hizmetine açılıyor.

Başkan Demirtaş, Meclis üyeleri ile birlikte Cuma günü Açılacak olan, Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulundu. Yaptığı İncelemeler hakkında sosyal medyasından paylaşımda bulunan Demirtaş, şu ifadeleri kullandı:

Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Cuma Günü Halkımıza Hizmete Açılıyor. Her Yapılan Hizmet Vatandaşımızın Daha Rahat Etmesi İçindir. Meclis Üyelerimiz Sn. Mustafa Sarı, Sn. Şükrü Arslan, Sn. Sedat Taşdelen, Sn. Fahri Çakır ile birlikte Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkez’imizi inceledik. Gülüç Belediyesi olarak her alanda yatırım yapıyoruz ve insanımıza hizmet etme noktasında sürekli gayret içerisindeyiz. Belediye olarak sadece alt yapı, yol ve temizlik hizmeti yapmıyoruz bununla birlikte pek çok üst yapı hizmetini de yerine getiriyoruz. Bu yatırımlar içerisinde eğitim, sağlık, sosyal, kültürel yatırımları bunların hepsini belediye olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için gayret ediyoruz.

Bu kapsamda sağlık alanında önemli bir yatırım olan Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezimizin de cuma günü halkımıza hizmet vermeye başlayacaktır.

Belediye hizmetleri noktasında çıtayı düşürmeden devam ettirmeye çalışıyoruz. Devam eden yatırımlarımız var bunları da inşallah bittiği zaman önümüzdeki sezona da yetiştirecek şekilde açılışını yapacağız. Burada yapılan yatırımın beldemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Görev yapacak olan Aile Hekimi Dr. Taha Yasin Acar, Hemşire Elçin Çağan Hergül sağlık çalışanlarımıza da kolaylıklar diliyorum

Gülüç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi hafta içi 08.30-12.30 / 13.00-17.00 saatleri arasında halkımıza hizmet verecektir.