Yaşam 4.04.2022 22:40:00 0

Azman moralsiz kalmıyor!

Azman moralsiz kalmıyor!

AZMAN MORALSİZ KALMIYOR!
KDZ/EREĞLİ
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 32. Bölge Birliği ve Başkanı  Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman’a bazı oda ve dernek başkanları ziyarette bulundu.
MARANGOZLAR KALABALIK GELDİ
İlçedeki Marangoz, mobilyacılar, İnşaatçılar, Ağaç İşleriyle Uğraşanlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Yüksel, yönetim kurulu üyeleri ile evinde tedavisi süren Azman’ı ziyaret etti.
 Yüksel, geçmiş olsun dileğinde bulunduğu Azman’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.
TAKSİCİ ESNAININ ZİYARETİ
Bu arada, ilçedeki bazı taksici esnafı da Azman’a ziyarete geldi.
Aynı zamanda Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Murahhas Azası görevini yürüten Karadeniz Ereğli Taksici Esnafı Derneği Başkanı Yücel Oktay ve beraberindekiler de ziyaret ettikleri Mehmet Azman’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
Azman’ı ziyaret edenler arasında; Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Karadağ, Denetim Kurulu Üyesi Murat Cebeci ile eski Ereğli belediye meclis Üyesi İsmet Koç da yer aldı.
Koç, evinde beslediği tavukların yumurtalarından Azman’a hediye etti.
İYİYE GİDİYORUM
Bu arada Azman, gazetecilerin sorusu üzerine, sağlık durumunun her geçen gün daha da iyiye gittiğini söyledi.


Bacağından vurulma sonucu yaralandıktan sonra bir süre hastanede tedavi altında tutulduğunu hatırlatan Azman, şunları kaydetti:


“Kaval Kemiğime isabet ederek 6 parça kırık oluşturan kurşun bacağımda kalmıştı. Ameliyat ile alınması ardından da kırık yerde gerçekleştirilen operasyonla platin takıldı.


Şu anda tedavim evimde devam ediyor. Kırıkların kaynayabilmesi için ihtiyaç duyulan zaman kadar yatakta olacağım. Sonraki gelişmelere doktorlarımız karar verecek.
Bu arada çok sayıda ziyaretler alıyorum.

Bu vesile ile ziyaretime gelen, telefon ile arayan, mesaj gönderen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.”