Siyaset 25.03.2022 00:52:00 0

AK PARTİ DEVREK’DE

AK PARTİ DEVREK’DE

AK PARTİ DEVREK’DE

AK Parti İl Başkan Vekili Ömer Gülay,  İl Yürütme Kurulu Üyeleri, Zonguldak Merkez, Kilimli ve Çaycuma İlçe ve Belde ziyaretlerinin ardından bugün Devrek İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarette, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş, AK Parti Devrek Kadın Kolları Başkanı Nergis Çelik’te hazır bulundu.

AK Parti Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş
ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hepinize hoşgeldiniz diliyorum. AK Parti İl Yönetimimizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz. Pandemi hayatımızı olumsuz şekilde etkiledi. Bir araya gelemedik. Bizimde teşkilat olarak bir birimize bağlılık olarak biraya gelinmesi kıymetli.Buradan sonra İl Yönetimimizle beraber belde teşkilatlarını ziyaret edeceğiz. Belediye Başkanımızı da ziyaret edeceğiz. Bu ziyaretleri çok anlamlı ve değerli ve anlamlı buluyorum”dedi.

AK Parti İl Başkanvekili Ömer Gülay ise, “
Teşkilatımızın değerli üyeleri. İlçe Başkanımızın da belirttiği gibi 2 yıl önce Mart ayında pandemi başladı. 2 yıl içerisinde ziyaretlerimizi asgari  yaptık. Allah’a şükür bugünlere geldik. Bu rahatlıkla beraber geciktirdiğimiz ziyaretleri düzenlemiş olduk. Programlarımızı Zeki Başkanımızla düzenlemiştik. Zeki Başkanımızın tedavi süreci başlayınca, bizler geldik. Başkanımız evinde şuanda istirahatta.  Tüm Teşkilata selamları var.Geçtiğimiz hafta Zonguldak Merkez, Kilimli, Çaycuma ziyaretlerinin ardından şimdi buradayız. Bugün beldelerimizi ziyaret ederek ziyaretlerimize devam edeceğiz. Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz”dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.