Siyaset 4.08.2022 16:23:00 0

2024'te Kantarcı'dan emaneti geri alacağız

2024'te Kantarcı'dan emaneti geri alacağız

2024'te Kantarcı'dan emaneti geri alacağız

AK Parti Çaycuma ilçe başkanı Birol Yiğit, 2024'te yerel seçimlerde Bülent Kantarcı'ya verdikleri emaneti geri alacaklarını söyledi.

AK Parti Çaycuma ilçe başkanı Birol Yiğit önemli açıklamalarda bulundu.

ÇAYCUMA ZONGUKDAK'IN GÖZ BEBEĞİDİR

Çaycuma ilçe nüfusunun 90 bin'lerden önümüzdeki çok yakın süreçte 250 bin nüfusa yükseleceğini tahmin ettiğini ifade eden AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit, "Çaycuma ilçemiz Zonguldak'ın en büyük ilçelerinden bir tanesidirve filyos Projesi ile Çaycuma ilçe nüfusunun önümüzdeki çok yakın süreçte 90 binlerden 200 binlere, 250 binlere yükseleceğini tahmin ediyoruz ve bunun için de bizde elimizden geleni siyasetçiler olarak yapmaya çalışıyoruz.. Çaycuma'mızın en güzel yanlarından bir tanesi ırmağımızı olması, denize yakın olmasıdır. Ve Çaycuma ilçesi Zonguldak'ın göz bebeğidir" dedi.

FİLYOS İLÇE OLMALI MI?.

AK Parti Çaycuma ilçe Başkanı Birol Yiğit, "Filyos ilçe olmalı mı" sorusuna, "Yeri ve zamanı geldiğinde ve nüfusu da yetecekse neden olmasın. Eğer ki bunu da büyüklerimiz temayül gereği gerekiyorsa neden olmasın" şeklinde cevapladı.

 

BÜLENT KANTARCI'DAN EMANETİ 2024'TE GERİ ALACAĞIZ..

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'nın çalışmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusunu ise AK Parti'ye ilçe başkanı Birol Yiğit, "Bülent Bey elbette Çaycuma'mızın Belediye Başkanıdır. Bizim hayallerimiz ile yaptıkları arasında Tabii ki farklılıklar var. Şimdi kendisinin yaptıkları daha önceki belediye başkanımız Sayın Mithat Gülşen'in yapmış olduğu altyapı çalışmaları üzerine üst yapı yapmış oldu. Görsel anlamda güzel görünen birkaç yeri yapmanın haricinde genel olarak çok da bir katma değer, çok da bir şey yapmadı. Dolayısıyla mümkün olduğu kadar Filyos bazında, Filyos'un genişlemesi, gelecek insanların çoğalması sebebiyle bize bir kere bu noktada kalacak binaların olması, yollarının olması, hastanenin, postanenin olması noktasında mümkün olduğu kadar büyütmemiz gereken bir ilçe. Bunu da Bülent Kantarcı ile beraber yapabilirsek ne alaka, yapamazsak da önümüzdeki yerel seçimler yaklaşıyor  2024 belediye seçimlerinde İnşallah kendisine verdiğimiz emaneti geri almayı düşünüyoruz" ifadesini kullandı.